Europski tjedan mobilnosti 2020.
Obilježavajući Europski tjedan mobilnosti od 16. do 22. rujna, Dom Centar je organizirao različite rekreativne aktivnosti za domske korisnike. Održavane su grupne vježbe u dvorištu s fizioterapeutom, poticano je korištenje bicikala, te je organizirana stručno vođena animacija korisnika na kružnoj, ciljano oslikanoj „Veseloj stazi“ u domskom parku.
ZADNJE OBJAVE
Korisnici Doma Centar posjetili Floraart
U srijedu, 1.lipnja, korisnici Doma za starije osobe Centar su posjetili izložbu Floraart na Bundeku.
MIRIS USPOMENA
U srijedu 25. svibnja u parku Doma za starije osobe Centar održana je radionica održavanja biljaka i bojanja drvenih posuda s biljem u terapijskom vrtu. To je bila još jedna od aktivnosti u sklopu projekta „Miris uspomena“ koji provodimo u Domu od ožujka do svibnja ove godine …
Miris uspomena
U perivoju Doma za starije osobe Centar, 06.05.2016.održana je još jedna u nizu radionica u sklopu građanske akcije ”Miris uspomena”, koje dom Centar provodi od ožujka do svibnja ove godine.