Europski tjedan mobilnosti 2020.
Obilježavajući Europski tjedan mobilnosti od 16. do 22. rujna, Dom Centar je organizirao različite rekreativne aktivnosti za domske korisnike. Održavane su grupne vježbe u dvorištu s fizioterapeutom, poticano je korištenje bicikala, te je organizirana stručno vođena animacija korisnika na kružnoj, ciljano oslikanoj „Veseloj stazi“ u domskom parku.
ZADNJE OBJAVE
Sajam “Pravo doba”
Sajam Pravo doba, u organizaciji Grada Zagreba, već drugu godinu zaredom okuplja stručnjake, ustanove, kućanstva, lječilišta; sve koji mogu doprinijeti kvaliteti života starijih osoba.
Roštiljada u Crnatkovoj 14
U novouređenom dvorištu, pod sjenicom se svakodnevno ispija kavica i ugodno druži, a na kombiniranim spravama, prilagođenim osobama starije dobi vježba se i vraća kondicija.
XVIII susret veselja, znanja i umijeća „Mudre godine“
Na XVIII susretu veselja, znanja i umijeća „Mudre godine“, točnije na Međudomskom turniru u belotu „Peščenica 2016“, održanom 11. svibnja 2016.g, u Domu za starije osobe Peščenica, …