Europski tjedan mobilnosti 2020.
Obilježavajući Europski tjedan mobilnosti od 16. do 22. rujna, Dom Centar je organizirao različite rekreativne aktivnosti za domske korisnike. Održavane su grupne vježbe u dvorištu s fizioterapeutom, poticano je korištenje bicikala, te je organizirana stručno vođena animacija korisnika na kružnoj, ciljano oslikanoj „Veseloj stazi“ u domskom parku.
ZADNJE OBJAVE
„Dostojanstvo nema alternativu – starost je dovoljno izazovna i bez nasilja“
U sklopu brojnih aktivnosti projekta “Dostojanstvo nema alternativu-starost je dovoljno izazovna i bez nasilja” snimljen je i kratak film na temu nasilja nad starijim osobama.
Izlet za korisnike Doma i Gerontološkog centra: Fužine i Novi Vinodolski
Izlet za korisnike Doma i Gerontološkog centra u Projektu “Seniorska lepeza aktivnosti”:
Koktel party
Ljetno druženje učinili smo drugačijim – u Crnatkovoj smo potražili osvježenje od ljetnih vrućina uz (bezalkoholne) koktele koje je na licu mjesta pripremao barmen. Neki korisnici su po prvi put u svom životu imali priliku degustirati koktele živopisnih boja.