Europski tjedan mobilnosti 2020.
Obilježavajući Europski tjedan mobilnosti od 16. do 22. rujna, Dom Centar je organizirao različite rekreativne aktivnosti za domske korisnike. Održavane su grupne vježbe u dvorištu s fizioterapeutom, poticano je korištenje bicikala, te je organizirana stručno vođena animacija korisnika na kružnoj, ciljano oslikanoj „Veseloj stazi“ u domskom parku.
ZADNJE OBJAVE
U petak 09.03., posjetit će nas djelatnici Nizozemske ambasade u ulozi volontera, te fizički uljepšati dio našeg Doma, ali i pobliže približiti zemlju koju predstavljaju!
Natječaj za stručno osposobljavanje bez zasnivanja radnog odnosa
Socijalni radnik/ca
3 izvršitelj/ica na određeno vrijeme od 1 godine
Uvjeti: Preddiplomski i diplomski sveučilišni studij socijalnog rada
Izlet u Našice
Izlet se održao u petak, 16.02.2018., a 48 korisnika uz pratnju fizioterapeutkinje Kristine Šimunić posjetilo je Zavičajni muzej Našice, te dvorac Pejačević.