Europski tjedan mobilnosti 2020.
Obilježavajući Europski tjedan mobilnosti od 16. do 22. rujna, Dom Centar je organizirao različite rekreativne aktivnosti za domske korisnike. Održavane su grupne vježbe u dvorištu s fizioterapeutom, poticano je korištenje bicikala, te je organizirana stručno vođena animacija korisnika na kružnoj, ciljano oslikanoj „Veseloj stazi“ u domskom parku.
ZADNJE OBJAVE
Najdraži gosti
U četvrtak, 19.travnja, u posjet su nam, s Pantovčaka, došetali dječaci i djevojčice, polaznici Dječjeg vrtića Brat Sunce. Došli su zajedno sa svojim tetama i mamama.
Uz podršku i vođenje sestre Julijane, pjevali su i plesali, razdragano, umješno i spontano, kako to samo djeca znaju.
5.Travanjski susreti Vesna Parun
Po peti puta zaredom, u Domu Centar, u čast velike hrvatske pjesnikinje Vesne Parun, održani su među domski susreti pjesnika i recitatora iz svih gradskih i nekoliko gostujućih Domova za starije osobe.
Izlet u Mariju Bistricu i Vinariju Micak
Na ovomjesečnom izletu spojeno je duhovno i svjetovno – u Mariji Bistrici su korisnici Projekta gerontološki centar obišli svetište, a nakon toga krenuli u posjet obližnjoj vinariji. Uz degustaciju vina, te sjajnu hranu, zapjevalo se i zaplesalo.