Europski tjedan mobilnosti 2020.
Obilježavajući Europski tjedan mobilnosti od 16. do 22. rujna, Dom Centar je organizirao različite rekreativne aktivnosti za domske korisnike. Održavane su grupne vježbe u dvorištu s fizioterapeutom, poticano je korištenje bicikala, te je organizirana stručno vođena animacija korisnika na kružnoj, ciljano oslikanoj „Veseloj stazi“ u domskom parku.
ZADNJE OBJAVE
XI. Domijada keramike
Kroz zajedničko druženje i prigodan program 23. listopada 2018. obilježili smo XI. Domijadu keramike.
Međunarodni dan starijih osoba
Dana 01. listopada 2018. proslavili smo Međunarodni dan starijih osoba! Naši korisnici su nakon svečanog programa i domjenka u Domu zajedno s djelatnicima krenuli na obilježavanje 15. Gerontološkog tuluma.
Hodočašće u Mariju Bistricu
Već tradicionalno svake godine zajedno sa korisnicima idemo na hodočašće u Mariju Bistricu. I ove godine pomogao nam je vlč. Dragutin Goričanec i njegova udruga Job koji nam omogućavaju sa svojim posebno prilagođenim autobusom da povedemo korisnike koji teško hodaju, koji koriste pomagala i invalidska kolica.