Obilježavanje Europskog tjedna mobilnosti
Grad Zagreb osamnaestu godinu za redom organizirao je sedmodnevni program aktivnosti kojima je obilježen Europski tjedan mobilnosti. I ove godine Dom Centar aktivnim sudjelovanjem uključio se u organizirane aktivnosti kojima je podržao tjedan mobilnosti. Provedene aktivnosti su natjecanje u boćanju, hodočašće korisnika u Nacionalno Svetište Svetog Josipa i posjet korisnika Tehničkom muzeju Nikola Tesla.
ZADNJE OBJAVE
Dobra vijest!
Dana 10.07.2020. Dom za starije Centar je privukao veliku pažnju i interes medija i šire javnosti nakon objave da je nekoliko radnika Doma pozitivno na Covid 19.
Izbori 2020.
Korisnicima Doma za starije osobe Centar bilo je omogućeno glasovanje na parlamentarnim izborima. Sam Dom je bio organiziran kao posebno biračko mjesto, te su svi korisnici koji su to prethodno najavili mogli ostvariti glasačko pravo unutar ustanove.
Komunikacija s korisnicima Doma Centar putem video veze
Počevši od mjeseca srpnja, Dom Centar organizira video-pozive između korisnika Doma i njihovih obitelji.