Obilježavanje Europskog tjedna mobilnosti
Grad Zagreb osamnaestu godinu za redom organizirao je sedmodnevni program aktivnosti kojima je obilježen Europski tjedan mobilnosti. I ove godine Dom Centar aktivnim sudjelovanjem uključio se u organizirane aktivnosti kojima je podržao tjedan mobilnosti. Provedene aktivnosti su natjecanje u boćanju, hodočašće korisnika u Nacionalno Svetište Svetog Josipa i posjet korisnika Tehničkom muzeju Nikola Tesla.
ZADNJE OBJAVE
Izleti Gerontološkog centra
Korisnici Programa podrške u lokalnoj zajednici Gerontološki centar nakon dulje stanke su se ponovno okupili na izletu, u srijedu 18.05.2022.
Obilježen Dan očaranosti biljkama
Pod pokroviteljstvom Europske organizacije za biljne znanosti (EPSO) 18. svibnja proglašen je međunarodnim Danom očaranosti biljkama (Fascination of Plants Day).
Dan Doma Centar
Tradicionalno, 12. svibnja, korisnici i djelatnici Doma, proslavili su Dan Doma, te blagdan rođenja svog zaštitnika sv. Leopolda Bogdana Mandića, kao i Dan sestrinstva.