Obilježavanje Europskog tjedna mobilnosti
Grad Zagreb osamnaestu godinu za redom organizirao je sedmodnevni program aktivnosti kojima je obilježen Europski tjedan mobilnosti. I ove godine Dom Centar aktivnim sudjelovanjem uključio se u organizirane aktivnosti kojima je podržao tjedan mobilnosti. Provedene aktivnosti su natjecanje u boćanju, hodočašće korisnika u Nacionalno Svetište Svetog Josipa i posjet korisnika Tehničkom muzeju Nikola Tesla.
ZADNJE OBJAVE
Jarunski susreti
Korisnici Programa podrške u lokalnoj zajednici Gerontološki centar sudjelovali su na Jarunskim susretima. Ovo događanje na otvorenom, u Rekreacijsko sportskom centru Jarun, okupilo je značajan broj sudionika koji su svjesni pozitivnog značenja aktivnog života i uključivanja u rekreacijske programe.
Turnir u boćanju
Korisnici Doma za starije osobe Centar i Programa podrške u lokalnoj zajednici Gerontološki centar sudjelovali su na turniru u boćanju u Domu za starije osobe Sveta Ana
Sudjelovanje na XI. Konferenciji socijalnih radnika
Socijalne radnice Doma Centar imale su priliku sudjelovati na XI. Konferenciji socijalnih radnika pod nazivom „SOCIJALNI RAD NA PREKRETNICI: IDENTITET, MOĆ I PROMJENA“.