Obilježavanje Europskog tjedna mobilnosti
Grad Zagreb osamnaestu godinu za redom organizirao je sedmodnevni program aktivnosti kojima je obilježen Europski tjedan mobilnosti. I ove godine Dom Centar aktivnim sudjelovanjem uključio se u organizirane aktivnosti kojima je podržao tjedan mobilnosti. Provedene aktivnosti su natjecanje u boćanju, hodočašće korisnika u Nacionalno Svetište Svetog Josipa i posjet korisnika Tehničkom muzeju Nikola Tesla.
ZADNJE OBJAVE
Komunikacija s osobama oboljelima od demencija
Prim.dr. Paola Presečki održala je u Domu za starije osobe Centar predavanje na temu „Komunikacija s osobama oboljelima od demencija“ kojemu su prisustvovali stručnjaci koji rade sa starijim osobama.
Šahovski turnir
Na tradicionalnom, zimskom turniru u šahu, natjecalo se osam korisnika Doma. Igrali su po sistemu:„svatko sa svakim“.
The Frajle – Novogodišnji koncert
Prve sate Nove godine dočekali smo uz zvukove glazbenica benda The Frajle, Nataše Mihajlović, Nevene i Jelena Buča.