Obilježavanje Europskog tjedna mobilnosti
Grad Zagreb osamnaestu godinu za redom organizirao je sedmodnevni program aktivnosti kojima je obilježen Europski tjedan mobilnosti. I ove godine Dom Centar aktivnim sudjelovanjem uključio se u organizirane aktivnosti kojima je podržao tjedan mobilnosti. Provedene aktivnosti su natjecanje u boćanju, hodočašće korisnika u Nacionalno Svetište Svetog Josipa i posjet korisnika Tehničkom muzeju Nikola Tesla.
ZADNJE OBJAVE
Dom za starije osobe Centar sudjelovao je na 1. KOKOSS konferenciji održanoj od 23-25.veljače 2023
Dom za starije osobe Centar sudjelovao je na 1. KOKOSS konferenciji održanoj od 23-25.veljače 2023 na temu INTERDISCIPLINARNOST KAO RESURS – SINERGIJA I SURADNJA STRUČNJAKA ZA OTPORNIJE I ODRŽIVO DRUŠTVO
Izazovi rada s nedobrovoljnim korisnicima
Na važnost izgradnje odnosa s korisnicima koje god da smo pomažuće profesije podsjetila nas je Marijana Kletečki Radović …
Krizne intervencije
Prof.dr.sc. Lidija Arambašić održala je u Domu za starije osobe Centar predavanje na temu „Krizne intervencije u radu sa osobama starije
životne dobi“.