Obilježavanje Europskog tjedna mobilnosti
Grad Zagreb osamnaestu godinu za redom organizirao je sedmodnevni program aktivnosti kojima je obilježen Europski tjedan mobilnosti. I ove godine Dom Centar aktivnim sudjelovanjem uključio se u organizirane aktivnosti kojima je podržao tjedan mobilnosti. Provedene aktivnosti su natjecanje u boćanju, hodočašće korisnika u Nacionalno Svetište Svetog Josipa i posjet korisnika Tehničkom muzeju Nikola Tesla.
ZADNJE OBJAVE
Hodočašće na Trsat
U četvrtak, 05. listopada, u ranim jutarnjim satima, krenuli smo na svoje dvanaesto hodočašće, u suradnji sa Vjerskom humanitarnom udrugom JOB i njezinim osnivačem, nadaleko poznatim svećenikom Dragutinom Goričancem.
Izlet na more
U četvrtak, 14. rujna 2017., korisnici Doma i korisnici Projekta Gerontološki centar uputili su se , uz pratnju djelatnika, do obale našega mora.
Berba 2017.
Početak rujna pravo je doba za ubiranje plodova, pa su i korisnici Doma Centar, u prva dva tjedna ubirali plodove koje su svojim rukama uzgojili.