Obilježavanje Europskog tjedna mobilnosti
Grad Zagreb osamnaestu godinu za redom organizirao je sedmodnevni program aktivnosti kojima je obilježen Europski tjedan mobilnosti. I ove godine Dom Centar aktivnim sudjelovanjem uključio se u organizirane aktivnosti kojima je podržao tjedan mobilnosti. Provedene aktivnosti su natjecanje u boćanju, hodočašće korisnika u Nacionalno Svetište Svetog Josipa i posjet korisnika Tehničkom muzeju Nikola Tesla.
ZADNJE OBJAVE
U petak 09.03., posjetit će nas djelatnici Nizozemske ambasade u ulozi volontera, te fizički uljepšati dio našeg Doma, ali i pobliže približiti zemlju koju predstavljaju!
Natječaj za stručno osposobljavanje bez zasnivanja radnog odnosa
Socijalni radnik/ca
3 izvršitelj/ica na određeno vrijeme od 1 godine
Uvjeti: Preddiplomski i diplomski sveučilišni studij socijalnog rada
Izlet u Našice
Izlet se održao u petak, 16.02.2018., a 48 korisnika uz pratnju fizioterapeutkinje Kristine Šimunić posjetilo je Zavičajni muzej Našice, te dvorac Pejačević.