Obilježavanje Europskog tjedna mobilnosti
Grad Zagreb osamnaestu godinu za redom organizirao je sedmodnevni program aktivnosti kojima je obilježen Europski tjedan mobilnosti. I ove godine Dom Centar aktivnim sudjelovanjem uključio se u organizirane aktivnosti kojima je podržao tjedan mobilnosti. Provedene aktivnosti su natjecanje u boćanju, hodočašće korisnika u Nacionalno Svetište Svetog Josipa i posjet korisnika Tehničkom muzeju Nikola Tesla.
ZADNJE OBJAVE
Edukacija “Komunikacijske vještine u radu s oboljelima od demencije“
Dom za starije osobe Centar u suradnji s Gradskim uredom za socijalnu zaštitu i osobe s invaliditetom organizira jednodnevnu edukaciju pod nazivom “Komunikacijske vještine u radu s oboljelima od demencije“.
Božićna akcija zaposlenika Doma
Uoči blagdana organizirali smo akciju prikupljanja prehrambenih proizvoda i higijenskih potrepština unutar zaposlenika Doma za naše vanjske korisnike, starije osobe u potrebi koje još uvijek žive u svojem domu.
Otvorena izložba slika od prešanog cvijeća umjetnice Marije Igaly
U srijedu, 14.studenog, u Galeriji Centar, svečano je, nastupom Domskog zbora i g. Jasne Novak, otvorena izložba slika od prešanog cvijeća, umjetnice Marije Igaly.