Obilježavanje Europskog tjedna mobilnosti
Grad Zagreb osamnaestu godinu za redom organizirao je sedmodnevni program aktivnosti kojima je obilježen Europski tjedan mobilnosti. I ove godine Dom Centar aktivnim sudjelovanjem uključio se u organizirane aktivnosti kojima je podržao tjedan mobilnosti. Provedene aktivnosti su natjecanje u boćanju, hodočašće korisnika u Nacionalno Svetište Svetog Josipa i posjet korisnika Tehničkom muzeju Nikola Tesla.
ZADNJE OBJAVE
Važna obavijest
Dozvoljava se dostava higijenskih potrepština, namirnica, lijekova i drugih potrepština, korisnicima doma od strane članova obitelji i prijatelja od 12.05.2020. temeljem novih uputa o suzbijanju epidemije bolesti COVID-19.
Nabavka lijekova i medicinskih preparata
Brigu za nabavku lijekova i raznih medicinskih preparata korisnicima preuzele su naše odjelne medicinske sestre, koje u suradnji sa liječnicima i ljekarnama koordiniraju i naručuju potrebno, tako da svi budu opskrbljeni i da nikome ne nedostaje niti jedan lijek, preparat ili dodatak prehrani.
„Podoknički“ koncert
Crveni nosovi – klaunovi doktori obilježili su s nama Dan smijeha. U domski park donijeli su svoj dobro provjereni lijek – osmijeh za sve!