Posjeta iz Republike Koreje
Protekli petak, 21.06.2016. posjetili su nas gosti iz Republike Koreje, iz grada Gunpo-a. Nakon razmjene informacija o uslugama doma, te funkcioniranju sustava socijalne skrbi u Republici Hrvatskoj i Republici Koreji. Naše daleke goste posebno se dojmilo druženje u parku Doma, te su u ugodnom ambijentu nastavili druženje s našim korisnicima razmjenjujući iskustva i dojmove o našoj zemlji i posjeti.
ZADNJE OBJAVE
Posjeta Gradonačelnika Domu
Nakon uspješno proživljene socijalne izolacije, tijekom „vladavine“ korona virusa, Dom za starije osobe Centar posjetio je gradonačelnik Zagreba gospodin Milan Bandić
Dom Centar odlikovan medaljom
Na svečanosti povodom obilježavanja Dana grada Zagreba, 31. svibnja 2020., Domu za starije osobe Centar uručena je medalja Grada Zagreba za izuzetnu skrb o korisnicima tijekom epidemije koronavirusa, te za vrijeme opasnosti od potresa.
Leopoldovo
Ove godine, 12.svibnja, Dan zaštitnika Doma, sv. Leopolda Mandića , kao i Dan sestrinstva, obilježili smo u nešto drugačijem ozračju, s maskama na licu i uz propisanu distancu, no nimalo manje svečano i ponosno nego inače. Uz snažne riječi podrške župnika Zlatka Korena, koji je predvodio sv. Misu, sakralnog dueta koji ju je pjesmom i svirkom učinio još svečanijom, nije niti moglo biti drugačije.