Posjeta iz Republike Koreje
Protekli petak, 21.06.2016. posjetili su nas gosti iz Republike Koreje, iz grada Gunpo-a. Nakon razmjene informacija o uslugama doma, te funkcioniranju sustava socijalne skrbi u Republici Hrvatskoj i Republici Koreji. Naše daleke goste posebno se dojmilo druženje u parku Doma, te su u ugodnom ambijentu nastavili druženje s našim korisnicima razmjenjujući iskustva i dojmove o našoj zemlji i posjeti.
ZADNJE OBJAVE
Korisnici Doma Centar posjetili Floraart
U srijedu, 1.lipnja, korisnici Doma za starije osobe Centar su posjetili izložbu Floraart na Bundeku.
MIRIS USPOMENA
U srijedu 25. svibnja u parku Doma za starije osobe Centar održana je radionica održavanja biljaka i bojanja drvenih posuda s biljem u terapijskom vrtu. To je bila još jedna od aktivnosti u sklopu projekta „Miris uspomena“ koji provodimo u Domu od ožujka do svibnja ove godine …
Miris uspomena
U perivoju Doma za starije osobe Centar, 06.05.2016.održana je još jedna u nizu radionica u sklopu građanske akcije ”Miris uspomena”, koje dom Centar provodi od ožujka do svibnja ove godine.