Izlet u Našice
Korisnici Projekta gerontološki centar zabavili su se na izletu u Našice!
Izlet se održao u petak, 16.02.2018., a 48 korisnika uz pratnju fizioterapeutkinje Kristine Šimunić posjetilo je Zavičajni muzej Našice, te dvorac Pejačević. Kao i obično, sve je prošlo u izrazito dobrom raspoloženju, a nije nedostajalo niti plesa i pjesme!
ZADNJE OBJAVE
Svjetski dan plesa
Dom Centar je danas bio prava „Amerika u malom“, zahvaljujući francuskom plesaču i koreografu Jean-Georgesu Noverreu i našem Džimiju Staniću, uz čiju melodiju „Zagreb Amerika u malom“, smo, plešući u procvalom domskom parku proslavili Svjetski dan plesa.
Virtualni domski susreti
7. Travanjski susreti Vesna Parun, po prvi puta su, od početka pandemije, makar virtualno okupili sve gradske domove.
Jazz koncert
Al Sitar trio, kojeg čine Allan Sitar na pianu/vokal, Vjekoslav Crljen na kontrabasu i Mladen Morač na bubnjevima, gotovo sat i pol vremena svirao je jazz standarde, bossa-nova, soul, bluesa i najljepše balade.