Izlet u Našice
Korisnici Projekta gerontološki centar zabavili su se na izletu u Našice!
Izlet se održao u petak, 16.02.2018., a 48 korisnika uz pratnju fizioterapeutkinje Kristine Šimunić posjetilo je Zavičajni muzej Našice, te dvorac Pejačević. Kao i obično, sve je prošlo u izrazito dobrom raspoloženju, a nije nedostajalo niti plesa i pjesme!
ZADNJE OBJAVE
Vrijedna donacija
Predsjednica i članice Lions cluba Zrinjevac, posjetile su u ovim predblagdanskim danima naš Dom i donirale korisnicima tristotinjak naslova vrijednih knjiga.
Vrijeme darivanja
Korisnici Doma Centar godinama, kroz različite akcije, pokazuju svoju humanost i dobrotu. Ove godine su vrijedno pleli kapice, šalove, prslučiće, dekice, čarape i rukavice za svoje male prijatelje, smještene u Dječjem domu Zagreb, u Nazorovoj.
Okrugli stol na temu „Kvaliteta života starijih osoba (65+) u domu za starije osobe u vrijeme pandemije COVID-19“
Dana 25.11.2021. godine održan je okrugli stol pod nazivom „Kvaliteta života starijih osoba (65+) u domu za starije osobe u vrijeme pandemije COVID-19“. Sudionici okruglog stola bili su zaposlenici domova za starije osobe, te njihovi korisnici, koji su događanje pratili video vezom.