Izlet u Našice
Korisnici Projekta gerontološki centar zabavili su se na izletu u Našice!
Izlet se održao u petak, 16.02.2018., a 48 korisnika uz pratnju fizioterapeutkinje Kristine Šimunić posjetilo je Zavičajni muzej Našice, te dvorac Pejačević. Kao i obično, sve je prošlo u izrazito dobrom raspoloženju, a nije nedostajalo niti plesa i pjesme!
ZADNJE OBJAVE
Jarunski susreti
Korisnici Programa podrške u lokalnoj zajednici Gerontološki centar sudjelovali su na Jarunskim susretima. Ovo događanje na otvorenom, u Rekreacijsko sportskom centru Jarun, okupilo je značajan broj sudionika koji su svjesni pozitivnog značenja aktivnog života i uključivanja u rekreacijske programe.
Turnir u boćanju
Korisnici Doma za starije osobe Centar i Programa podrške u lokalnoj zajednici Gerontološki centar sudjelovali su na turniru u boćanju u Domu za starije osobe Sveta Ana
Sudjelovanje na XI. Konferenciji socijalnih radnika
Socijalne radnice Doma Centar imale su priliku sudjelovati na XI. Konferenciji socijalnih radnika pod nazivom „SOCIJALNI RAD NA PREKRETNICI: IDENTITET, MOĆ I PROMJENA“.