Izlet u Našice
Korisnici Projekta gerontološki centar zabavili su se na izletu u Našice!
Izlet se održao u petak, 16.02.2018., a 48 korisnika uz pratnju fizioterapeutkinje Kristine Šimunić posjetilo je Zavičajni muzej Našice, te dvorac Pejačević. Kao i obično, sve je prošlo u izrazito dobrom raspoloženju, a nije nedostajalo niti plesa i pjesme!
ZADNJE OBJAVE
Geronto zajednica u medijima
Tijekom mjeseca lipnja ESF projekt „Geronto zajednica – razvoj paketa socijalnih usluga za samostalan život u zajednici“ intenzivnije je promoviran u medijima.
Održan 1. Okrugli stol
Održan je 1. okrugli stol na temu razvoja izvaninstitucijskih socijalnih usluga za starije osobe u Gradu Zagrebu. Na okruglom stolu u organizaciji Doma za starije osobe Centar sudjelovale su Andreja Ninić ispred Grada Zagreba, te Sanela Kovač Gajski, Anica Math i Marija Benčić ispred Doma za starije osobe Centar. Okrugli stol je moderirala Viktorija Rončević.
Uvodna konferencija projekta „Geronto zajednica – razvoj paketa socijalnih usluga za samostalan život u zajednici“
Dom za starije osobe Centar organizirao je uvodnu konferencija projekta „Geronto zajednica – razvoj paketa socijalnih usluga za samostalan život u zajednici“. Konferencija se održala u četvrtak, 9. lipnja 2022. godine s početkom od 13:00 sati u prostorijama Doma u Klaićevoj ulici 10 u Zagrebu.