Izlet u Našice
Korisnici Projekta gerontološki centar zabavili su se na izletu u Našice!
Izlet se održao u petak, 16.02.2018., a 48 korisnika uz pratnju fizioterapeutkinje Kristine Šimunić posjetilo je Zavičajni muzej Našice, te dvorac Pejačević. Kao i obično, sve je prošlo u izrazito dobrom raspoloženju, a nije nedostajalo niti plesa i pjesme!
ZADNJE OBJAVE
Sjećanje na 9. srpnja 2019.
Dana 9. srpnja obilježili smo treću godišnjicu strašne tragedije u Centru za socijalnu skrb Đakovo kada su na radnom mjestu ubijeni socijalna radnica Blaženka Poplašen i pravnik Ivan Pavić.
Bombardiranje vunom
Dom Centar ove se godine kao jedan od partnera priključio Dnevnom centru za rehabilitaciju Mali dom – Zagreb, u projektu Yarn Bombing ili “bombardiranje vunom”. Projekt Yarn Bombing, već se nekoliko godina odvija diljem svijeta, a obilježava se izradom i prezentacijom različitih instalacija od vune.
Naše prvo mjesto
Na Međudomskom natjecanju u stolnom tenisu, u utorak, 28. lipnja 2022., u Domu sv. Josip, od ukupno sedamnaest natjecatelja iz različitih Domova za starije osobe grada Zagreba, naši predstavnici Stjepan Hofman i Ivica Kraljić osvojili su prvo mjesto i tako na najdostojniji način predstavili Dom Centar.