Izlet u Našice
Korisnici Projekta gerontološki centar zabavili su se na izletu u Našice!
Izlet se održao u petak, 16.02.2018., a 48 korisnika uz pratnju fizioterapeutkinje Kristine Šimunić posjetilo je Zavičajni muzej Našice, te dvorac Pejačević. Kao i obično, sve je prošlo u izrazito dobrom raspoloženju, a nije nedostajalo niti plesa i pjesme!
ZADNJE OBJAVE
Analiza potreba osoba starije životne dobi
Analizu potreba za uključivanje u izvaninstitucijske socijalne usluge i podršku u lokalnoj zajednici proveo je Dom za starije osobe Centar u partnerstvu sa Gradom Zagrebom, te u suradnji sa Institutom za razvoj tržišta rada i domovima za starije osobe Grada Zagreba.
Svjetski dan djedova, baka i starijih osoba 2022. godine.
Povodom Svjetskog dana baka, djedova i starijih osoba u Domu za starije osobe Centar prigodno smo obilježili ovaj važan dan zajedno s našim korisnicima.
Ljetno glazbeno jutro
U utorak, 19. srpnja 2022. godine u Domu za starije osobe Centar, održalo se glazbeno druženje pod nazivom Ljetno glazbeno jutro.