Izlet u Našice
Korisnici Projekta gerontološki centar zabavili su se na izletu u Našice!
Izlet se održao u petak, 16.02.2018., a 48 korisnika uz pratnju fizioterapeutkinje Kristine Šimunić posjetilo je Zavičajni muzej Našice, te dvorac Pejačević. Kao i obično, sve je prošlo u izrazito dobrom raspoloženju, a nije nedostajalo niti plesa i pjesme!
ZADNJE OBJAVE
Poziv na dostavu ponuda u postupku jednostavne nabave mlijeka i mliječnih proizvoda
Molimo sve zainteresirane gospodarske subjekte da nam dostave ponudu za nabavu mlijeka i mliječnih proizvoda prema dokumentaciji u prilogu.
ZaČin Ljubavi
Podržali smo akciju “ZaČin ljubavi”, u organizaciji Udruge La Verna i Gradskog ureda za socijalnu zaštitu, zdravstvo, branitelje i osobe s invaliditetom, čime je obilježen i “Svjetski dan hospicija i palijativne skrbi”.
Međunarodni dan starijih osoba
Ove godine smo Međunarodni dan starijih osoba obilježili u našem Domu trodnevnim događanjima.
Slavlje je počelo u četvrtak, 29.rujna, zajedničkim, svečanim koncertom domskog zbora Zlatna krila i učenika i profesora Glazbene škole Zlatko Baloković.