Izlet u Našice
Korisnici Projekta gerontološki centar zabavili su se na izletu u Našice!
Izlet se održao u petak, 16.02.2018., a 48 korisnika uz pratnju fizioterapeutkinje Kristine Šimunić posjetilo je Zavičajni muzej Našice, te dvorac Pejačević. Kao i obično, sve je prošlo u izrazito dobrom raspoloženju, a nije nedostajalo niti plesa i pjesme!
ZADNJE OBJAVE
Domijada keramike
S velikim veseljem najavljujemo manifestaciju „Domijada keramike“ koja će se održati 16.11.2022. godine, a na njoj će sudjelovati korisnici domova za starije Grada Zagreba.
Završnica projekta „Smijeh kao lijek“
Nakon 2 godine provedbe, uspješno smo stigli do kraja ESF projekta „Smijeh kao lijek“ kojeg je provodila Umjetnička organizacija Binocular teatar u partnerstvu s Domom Centar i HKD Napredak.
Posjet učenica OŠ Ružičnjak
Ovaj tjedan posjetile su nas učenice privatne Osnovne škole Ružičnjak i njihova vjeroučiteljica Barbara Bušić. Ovo je prva škola u Hrvatskoj koju su pokrenuli roditelji i prva osnovna škola za djevojčice u Hrvatskoj.