Izlet u Našice
Korisnici Projekta gerontološki centar zabavili su se na izletu u Našice!
Izlet se održao u petak, 16.02.2018., a 48 korisnika uz pratnju fizioterapeutkinje Kristine Šimunić posjetilo je Zavičajni muzej Našice, te dvorac Pejačević. Kao i obično, sve je prošlo u izrazito dobrom raspoloženju, a nije nedostajalo niti plesa i pjesme!
ZADNJE OBJAVE
Dan sjećanja
I ove godine korisnici i zaposlenici Doma dana 18. studenog, postavljanjem prigodnog panoa pod sloganom „Vukovar – mjesto posebnog domovinskog pijeteta“, i paljenjem svijeća prisjetili su se teških dana Domovinskog rata, svih njegovih žrtava, a s posebnim poštovanjem žrtava Vukovara i Škabrnje.
Domijada keramike
Nakon višegodišnje pauze Dom za starije osobe Centar organizirao je manifestaciju „Domijada keramike“ koja se održala 16.11.2022. godine.
Martinje i vrući kesteni
I ove godine smo, želeći sačuvati običaje naših krajeva, u Klaićevoj 10 uoči Martinja, a u Crnatkovoj 14 na sam spomendan sv. Martina, prigodnim programom obilježili dan kada se blagoslove vinogradi i mošt pretvara u mlado vino.