Izlet u Našice
Korisnici Projekta gerontološki centar zabavili su se na izletu u Našice!
Izlet se održao u petak, 16.02.2018., a 48 korisnika uz pratnju fizioterapeutkinje Kristine Šimunić posjetilo je Zavičajni muzej Našice, te dvorac Pejačević. Kao i obično, sve je prošlo u izrazito dobrom raspoloženju, a nije nedostajalo niti plesa i pjesme!
ZADNJE OBJAVE
Održan 2. Okrugli stol: „Edukativne potrebe stručnjaka koji rade sa starijim osobama na području Grada Zagreba“
U okviru ESF projekta „Geronto zajednica – razvoj paketa socijalnih usluga za samostalan život u zajednici“, dana, 02.12.2022., održali smo 2. Okrugli stol pod nazivom „Edukativne potrebe stručnjaka koji rade sa starijim osobama na području Grada Zagreba“.
Adventski bal
U Domu za starije osobe „Trnje“ 01.12.2022. godine u 16,30 sati održana je manifestacija pod nazivom „ADVENTSKI BAL“. Uz orkestar mandolina i gudača „Slovo“, natjecali smo se u plesanju bečkog valcera.
Podrška vatrenima!
Kockice i navijačka atmosfera ušli su na velika vrata i u Dom Centar!