Izlet u Našice
Korisnici Projekta gerontološki centar zabavili su se na izletu u Našice!
Izlet se održao u petak, 16.02.2018., a 48 korisnika uz pratnju fizioterapeutkinje Kristine Šimunić posjetilo je Zavičajni muzej Našice, te dvorac Pejačević. Kao i obično, sve je prošlo u izrazito dobrom raspoloženju, a nije nedostajalo niti plesa i pjesme!
ZADNJE OBJAVE
Najveseliji dan
Korisnici Doma su složni u jednom; najljepše im je kada nam u goste dodju najmlađi prijatelji, naši susjedi iz Dječjeg vrtića Izvor i kada zajedno sa njima okitimo glavni bor u Domu, a potom pjevamo, plešemo, veselimo se i međusobno darivamo.
Nikolinje
Svake godine naši korisnici prikupljaju slatkiše, igračke, slikovnice i sve za što misle da bi moglo obradovati svako dijete. No svako dijete nema istu sudbinu. Neki imaju više, neki manje, neki žive uz svoje roditelje, neki bez njih.
Filmski festival
U Domu Medveščak, jučer, 6. prosinca održan je prvi Filmski festival, na kojemu je sudjelovalo devet Domova sa svojim kratkim filmovima.