Izlet u Našice
Korisnici Projekta gerontološki centar zabavili su se na izletu u Našice!
Izlet se održao u petak, 16.02.2018., a 48 korisnika uz pratnju fizioterapeutkinje Kristine Šimunić posjetilo je Zavičajni muzej Našice, te dvorac Pejačević. Kao i obično, sve je prošlo u izrazito dobrom raspoloženju, a nije nedostajalo niti plesa i pjesme!
ZADNJE OBJAVE
Dom za starije osobe Centar sudjelovao je na 1. KOKOSS konferenciji održanoj od 23-25.veljače 2023
Dom za starije osobe Centar sudjelovao je na 1. KOKOSS konferenciji održanoj od 23-25.veljače 2023 na temu INTERDISCIPLINARNOST KAO RESURS – SINERGIJA I SURADNJA STRUČNJAKA ZA OTPORNIJE I ODRŽIVO DRUŠTVO
Izazovi rada s nedobrovoljnim korisnicima
Na važnost izgradnje odnosa s korisnicima koje god da smo pomažuće profesije podsjetila nas je Marijana Kletečki Radović …
Krizne intervencije
Prof.dr.sc. Lidija Arambašić održala je u Domu za starije osobe Centar predavanje na temu „Krizne intervencije u radu sa osobama starije
životne dobi“.