Izlet u Našice
Korisnici Projekta gerontološki centar zabavili su se na izletu u Našice!
Izlet se održao u petak, 16.02.2018., a 48 korisnika uz pratnju fizioterapeutkinje Kristine Šimunić posjetilo je Zavičajni muzej Našice, te dvorac Pejačević. Kao i obično, sve je prošlo u izrazito dobrom raspoloženju, a nije nedostajalo niti plesa i pjesme!
ZADNJE OBJAVE
Čestitka za Uskrs od Anje Cigić
Poštovana ravnateljica Gda.Melanija Paradi, socijalne radnice, medicinske sestre, njegovateljice …
Cvjetna nedjelja prije dvije godine … moja mama je pala, bio je to pocetak kraja … ali i ulazak u Veliki sveti tjedan kako njene patnje, tako i Vaše predanosti da toplim riječima, svojim rukama i iskrama dobrote krijepite ju umornu, staru, bolesnu ..
Sastanak s patronažnom službom DZ Zagreb Centar
Socijalne radnice Doma za starije osobe Centar i patronažne sestre i tehničari Doma zdravlja Zagreb Centar sastali su se na neformalnom sastanku mreže pružatelja usluga za starije osobe. Bila je ovo jedna od prilika da se svi međusobno upoznaju i uživo, iako telefonski surađuju već godinama.
Psihološka trauma u starijoj dobi
Održali smo još jednu aktivnost jačanja kapaciteta stručnjaka. Ovoga puta gđa. Zdenka Pantić poučila nas je specifičnosti rada sa starijim osobama s iskustvima psihičke traume, te stvorila jednu posebno njegujuću atmosferu podrške među stručnjacima.