Izlet u Našice
Korisnici Projekta gerontološki centar zabavili su se na izletu u Našice!
Izlet se održao u petak, 16.02.2018., a 48 korisnika uz pratnju fizioterapeutkinje Kristine Šimunić posjetilo je Zavičajni muzej Našice, te dvorac Pejačević. Kao i obično, sve je prošlo u izrazito dobrom raspoloženju, a nije nedostajalo niti plesa i pjesme!
ZADNJE OBJAVE
Tematska konferencija: Zagovaranje prava osoba starije životne dobi za osiguravanje dostojanstvene starosti – Multisektorska perspektiva
Tematska konferencija pod nazivom „Mogućnosti zagovaranja prava osoba starije životne dobi za osiguravanje dostojanstvene starosti – Društveni marketing u promociji usluga za starije osobe“ održana je u petak, 5. svibnja 2023. godine u prostoru Doma za starije osobe Centar.
Svjetski dan plesa
Plesna grupa „Žene iz sjene“ Gerontološkog centra Doma za starije osobe Centar predstavila se i ove godine na obilježavanju Svjetskog dana plesa u organizaciji Grada Zagreba i Doma za starije osobe Sveta Ana.
IX Travanjski susreti Vesna Parun
U četvrtak, 27. travnja ugostili smo pjesnike i recitatore iz deset zagrebačkih Domova za starije osobe, na 9.Travanjskim susretima Vesne Parun.