Izlet u Našice
Korisnici Projekta gerontološki centar zabavili su se na izletu u Našice!
Izlet se održao u petak, 16.02.2018., a 48 korisnika uz pratnju fizioterapeutkinje Kristine Šimunić posjetilo je Zavičajni muzej Našice, te dvorac Pejačević. Kao i obično, sve je prošlo u izrazito dobrom raspoloženju, a nije nedostajalo niti plesa i pjesme!
ZADNJE OBJAVE
Preporuke i rezultati istraživanja u području dnevne mobilnosti starijih osoba u gradskim sredinama europskih zemalja
U okviru Fit-Old projekta, koji je provodio zagrebački kineziološki fakultet u suradnji s gradovima zemalja partnerskih ustanova: Grčka, Italija, Poljska, Portugal i Turska, provedeno je istraživanje koje je polučilo kreiranje preporuka u području dnevne mobilnosti starijih osoba u gradskim sredinama europskih zemalja …
ZAVRŠNA KONFERENCIJA PROJEKTA “GERONTO ZAJEDNICA”
Završna konferencija projekta „Geronto zajednica – razvoj paketa socijalnih usluga za samostalan život u zajednici“ održana je u petak, 16. lipnja 2023. godine u prostoru HUB385.
Održan 5. okrugli stol
Održan je i posljednji, peti po redu okrugli stol u projektu „Geronto zajednica – razvoj paketa socijalnih usluga za samostalan život u zajednici“.