Izlet u Našice
Korisnici Projekta gerontološki centar zabavili su se na izletu u Našice!
Izlet se održao u petak, 16.02.2018., a 48 korisnika uz pratnju fizioterapeutkinje Kristine Šimunić posjetilo je Zavičajni muzej Našice, te dvorac Pejačević. Kao i obično, sve je prošlo u izrazito dobrom raspoloženju, a nije nedostajalo niti plesa i pjesme!
ZADNJE OBJAVE
Iz Ozlja do Žitne lađe na Kupi
Iako je kiša opasno prijetila da nam pokvari dugo iščekivani izlet, prepun autobus korisnika s djelatnicima u pratnji, hrabro se uputio prema Ozlju.
Nova žičara
Već dugo smo namjeravali provozati se novom sljemenskom žičarom, ali su se vremenske prilike i neprilike uporno poigravale sa nama, pa smo odgađali odlazak na Sljeme.
Natjecanje u stolnom tenisu
U Domu za starije osobe sv. Josip, 19. lipnja 2023.g., održano je međudomsko natjecanje u stolnom tenisu. Uz dobru organizaciju i u ugodnom okruženju, naš Dom su predstavljali g. Rade Krivošija i g. Stjepan Hofman.