Izlet u Našice
Korisnici Projekta gerontološki centar zabavili su se na izletu u Našice!
Izlet se održao u petak, 16.02.2018., a 48 korisnika uz pratnju fizioterapeutkinje Kristine Šimunić posjetilo je Zavičajni muzej Našice, te dvorac Pejačević. Kao i obično, sve je prošlo u izrazito dobrom raspoloženju, a nije nedostajalo niti plesa i pjesme!
ZADNJE OBJAVE
Hodočašće u Mariju Bistricu
Tradicionalno hodočašće koje organiziramo za teško pokretne i nepokretne korisnike, u suradnji sa Vjerskom udrugom JOB i njezinim osnivačem, vlč. Dragutinom Goričancem je iza nas. U jubilarnoj, tristotoj godišnjici hodočašćenja građana Zagreba i mi smo odabrali Svetište Majke Božije bistričke.
Zamrznuta glazba
U četvrtak, 14.rujna, u domskoj galeriji, svečano je otvorena izložba fotografija portreta domaćih i stranih jazz glazbenika, autora Davora Hrvoja, koja nosi naziv kao i njegova posljednja knjiga; Zamrznuta glazba.
Gerontološki centar ponovno vježba
Usprkos toplinskom valu, domski park pruža zelenu oazu za vježbanje u prirodi u srcu Grada!