Izlet u Našice
Korisnici Projekta gerontološki centar zabavili su se na izletu u Našice!
Izlet se održao u petak, 16.02.2018., a 48 korisnika uz pratnju fizioterapeutkinje Kristine Šimunić posjetilo je Zavičajni muzej Našice, te dvorac Pejačević. Kao i obično, sve je prošlo u izrazito dobrom raspoloženju, a nije nedostajalo niti plesa i pjesme!
ZADNJE OBJAVE
Glazba i ples povodom Dana starijih osoba
U objektu u Crnatkovoj Dan starijih osoba je obilježen uz glazbu i ples Sportskog plesnog kluba Harmony, uz višestruke prvake RH i finaliste Europskog kupa u kombinaciji 10 plesova – Vedrana Sragu i Paulu Hude koji su svojom lakoćom pokreta i osmjehom pokrenuli korisnike da se i oni odvaže na ples i pokret.
20. Gerontološki tulum
Povodom Međunarodnog dana starijih osoba održan je 20. Gerontološki tulum na kojemu se predstavio i Dom za starije osobe Centar.
1.10. Međunarodni dan starijih osoba
Međunarodni dan starijih osoba obilježavamo 1. Listopada. U središtu pozornosti su sve starije osobe koje u potpunosti trebaju uživati svoja ljudska prava i temeljne slobode. Briga za starije osobe treba biti odgovornost čitavog društva.