Izlet u Našice
Korisnici Projekta gerontološki centar zabavili su se na izletu u Našice!
Izlet se održao u petak, 16.02.2018., a 48 korisnika uz pratnju fizioterapeutkinje Kristine Šimunić posjetilo je Zavičajni muzej Našice, te dvorac Pejačević. Kao i obično, sve je prošlo u izrazito dobrom raspoloženju, a nije nedostajalo niti plesa i pjesme!
ZADNJE OBJAVE
Crijevna viroza završila
Obavještavamo sve članove obitelji, suradnike i druge posjetitelje da je crijevna viroza u Domu za starije osobe Centar, na lokaciji Klaićeva 10 završila, te da su od četvrtka 09.02.2017. g. dozvoljene posjete korisnicima Doma.
Poziv za volontere/ke – voditelje/ice kreativne radionice
U potrazi smo za volonterkama i volonterima – kreativkama i kreativcima, koji su spremni izdvojiti 1 do 2 sata tjedno i/ili mjesečno te imaju afinitet za rad s osobama starije životne dobi.
Crijevna viroza završila na lokaciji Crnatkova
Obavještavamo sve članove obitelji, suradnike i druge posjetitelje da je crijevna viroza u Domu za starije osobe Centar, na lokaciji Crnatkova 14 završila, te da su od četvrtka 02.02.2017. g. dozvoljene posjete korisnicima Doma.