Izlet u Našice
Korisnici Projekta gerontološki centar zabavili su se na izletu u Našice!
Izlet se održao u petak, 16.02.2018., a 48 korisnika uz pratnju fizioterapeutkinje Kristine Šimunić posjetilo je Zavičajni muzej Našice, te dvorac Pejačević. Kao i obično, sve je prošlo u izrazito dobrom raspoloženju, a nije nedostajalo niti plesa i pjesme!
ZADNJE OBJAVE
Rezervirajte utorak za putovanje – Poljska
Pozivamo zainteresirane osobe starije životne dobi na predavanje o Poljskoj u sklopu projekta – “Rezervirajte utorak za putovanje” koje će se održati u utorak, 21.02.2017. u 16:30 sati, u Domu za starije osobe Centar, Klaićeva 10.
Tečaj francuskog jezika
Obavještavamo upisane polaznike da tečaj francuskog jezika počinje 15.2.2017. u terminu od 14:00 – 15:00 sati. Vidimo se 
„Rezervirajte utorak za putovanje“
Pozivamo zainteresirane osobe starije životne dobi na prvo predavanje u sklopu projekta – “Rezervirajte utorak za putovanje” koje će se održati u utorak, 14.02.2017. u 16:30 sati, u Domu za starije osobe Centar, Klaićeva 10.