Izlet u Našice
Korisnici Projekta gerontološki centar zabavili su se na izletu u Našice!
Izlet se održao u petak, 16.02.2018., a 48 korisnika uz pratnju fizioterapeutkinje Kristine Šimunić posjetilo je Zavičajni muzej Našice, te dvorac Pejačević. Kao i obično, sve je prošlo u izrazito dobrom raspoloženju, a nije nedostajalo niti plesa i pjesme!
ZADNJE OBJAVE
Tečaj španjolskog jezika
Obavještavamo upisane polaznike i polaznice tečaja španjolskog jezika da će se predavanja održavati utorkom od 9:00-9:45 u dvorani Doma za starije osobe Centar na adresi Klaićeva 10.
Rezervirajte utorak za putovanje – Brazil
Pozivamo zainteresirane osobe starije životne dobi da nam se pridruže sutra, 7.3.2017. u 16:30 sati na predavanju o putovanju u Brazil, koje će nam održati volonterka Maja Maslać!
Obavijest o početku tečaja talijanskog jezika
Obavještavamo upisane polaznike da tečaj talijanskog jezika počinje 2.3.2017. (četvrtak) od 14:00 sati!