Izlet u Našice
Korisnici Projekta gerontološki centar zabavili su se na izletu u Našice!
Izlet se održao u petak, 16.02.2018., a 48 korisnika uz pratnju fizioterapeutkinje Kristine Šimunić posjetilo je Zavičajni muzej Našice, te dvorac Pejačević. Kao i obično, sve je prošlo u izrazito dobrom raspoloženju, a nije nedostajalo niti plesa i pjesme!
ZADNJE OBJAVE
Viroza završila u Crnatkovoj
Obavještavamo sve članove obitelji, suradnike i druge posjetitelje da je viroza u Domu za starije osobe Centar, na lokaciji Crnatkova završila, te da su od srijede 15.03.2017. g. dozvoljene posjete korisnicima Doma.
Živi glasovi, poezija i sjećanje
U subotu 18. ožujka u 10 sati u Domu za starije i nemoćne osobe Centar, Hrvatsko društvo pisaca uz potporu Ministarstva kulture Republike Hrvatske organizira Kreativni kutak pod nazivom “Živi glasovi, poezija i sjećanje”.
Viroza u Domu na lokaciji Crnatkova
Zbog pojave viroze u Domu za starije osobe Centar, na lokaciji Crnatkova 14 poduzete su sve propisane mjere zaštite, te su do daljnjega zabranjene posjete korisnicima.