Izlet u Našice
Korisnici Projekta gerontološki centar zabavili su se na izletu u Našice!
Izlet se održao u petak, 16.02.2018., a 48 korisnika uz pratnju fizioterapeutkinje Kristine Šimunić posjetilo je Zavičajni muzej Našice, te dvorac Pejačević. Kao i obično, sve je prošlo u izrazito dobrom raspoloženju, a nije nedostajalo niti plesa i pjesme!
ZADNJE OBJAVE
REZERVIRAJTE UTORAK ZA PUTOVANJE – ISLAND
28.3.2017. u 16:30h, u dvorani Doma Centar u šetnju Islandom povest će nas Ivona Bačelić Grgić, ekonomistica, putopiskinja i blogerica.
Besplatno savjetovalište za pravnu i socijalnu pomoć
Dom za starije osobe “Centar” partner je Udruzi socijalnih radnika Grada Zagreba i Zagrebačke županije na projektu “Prepoznaj-djeluj-promijeni”, podržanog financijskim sredstvima Ministarstva za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku, a kojim se nastoji doprinijeti boljem razumijevanju osoba starije životne dobi, zainteresirane stručne i šire javnosti o nasilju nad osobama starije životne dobi i mehanizmima zaštite njihove dobrobiti i dostojanstva.
Rezervirajte utorak za putovanje – Havaji i Japan
U utorak, 21.3.2017. u 16:30 sati putujemo u Nepal i na Havaje kroz predavanje Ive i Ane Hižar o iskustvu boravka u ovim zemljama! Pozivamo sve zainteresirane osobe da nam se pridruže u što većem broju i napominjemo da prethodna najava nije potrebna.