Izlet u Našice
Korisnici Projekta gerontološki centar zabavili su se na izletu u Našice!
Izlet se održao u petak, 16.02.2018., a 48 korisnika uz pratnju fizioterapeutkinje Kristine Šimunić posjetilo je Zavičajni muzej Našice, te dvorac Pejačević. Kao i obično, sve je prošlo u izrazito dobrom raspoloženju, a nije nedostajalo niti plesa i pjesme!
ZADNJE OBJAVE
Zagrebački umirovljenici se u Varaždinu okušali u izradi lepoglavske čipke
Udruga majstorica lepoglavske čipke prve generacije Varaždin bila je domaćin gostima iz Gerontološkog centra Doma za starije osobe Centar iz Zagreba.
Rezervirajte utorak za putovanje – Tanzanija
U utorak, 11.4.2017. u 16:30 sati pozivamo zainteresirane osobe starije životne dobi na predavanje o putovanju i volonterskom iskustvu boravka u Tanzaniji.
Živi glasovi
Društvo hrvatskih pisaca, uz potporu Ministarstva kulture, pokrenulo je projekt „Živi glasovi“, i ponudilo našem domu partnerstvo u realizaciji.