Izlet u Našice
Korisnici Projekta gerontološki centar zabavili su se na izletu u Našice!
Izlet se održao u petak, 16.02.2018., a 48 korisnika uz pratnju fizioterapeutkinje Kristine Šimunić posjetilo je Zavičajni muzej Našice, te dvorac Pejačević. Kao i obično, sve je prošlo u izrazito dobrom raspoloženju, a nije nedostajalo niti plesa i pjesme!
ZADNJE OBJAVE
6. likovna kolonija „Dugovječnost boja“
Po šesti puta, u perivoju Doma za starije osobe Centar, u subotnje, lipanjsko jutro, trećega dana u mjesecu, već u ranom prijepodnevlju, okupili su se renomirani slikari i cjelodnevno družili i stvarali svoja likovna djela.
VI. likovna kolonija “Dugovječnost boja”
U subotu, 03. lipnja 2017. godine, od 10 sati, u domskom perivoju, održati će se 6. likovna kolonija Dugovječnost boja.
Potvrđeno, najbolji!
Već drugu godinu za redom, natjecateljski par Doma centar, naša Zora Jurić Vlahović i Stjepan Hofman, uvjerljivo su najbolji u igranju bellota.