Izlet u Našice
Korisnici Projekta gerontološki centar zabavili su se na izletu u Našice!
Izlet se održao u petak, 16.02.2018., a 48 korisnika uz pratnju fizioterapeutkinje Kristine Šimunić posjetilo je Zavičajni muzej Našice, te dvorac Pejačević. Kao i obično, sve je prošlo u izrazito dobrom raspoloženju, a nije nedostajalo niti plesa i pjesme!
ZADNJE OBJAVE
„Dostojanstvo nema alternativu – starost je dovoljno izazovna i bez nasilja“
U sklopu brojnih aktivnosti projekta “Dostojanstvo nema alternativu-starost je dovoljno izazovna i bez nasilja” snimljen je i kratak film na temu nasilja nad starijim osobama.
Izlet za korisnike Doma i Gerontološkog centra: Fužine i Novi Vinodolski
Izlet za korisnike Doma i Gerontološkog centra u Projektu “Seniorska lepeza aktivnosti”:
Koktel party
Ljetno druženje učinili smo drugačijim – u Crnatkovoj smo potražili osvježenje od ljetnih vrućina uz (bezalkoholne) koktele koje je na licu mjesta pripremao barmen. Neki korisnici su po prvi put u svom životu imali priliku degustirati koktele živopisnih boja.