Izlet u Našice
Korisnici Projekta gerontološki centar zabavili su se na izletu u Našice!
Izlet se održao u petak, 16.02.2018., a 48 korisnika uz pratnju fizioterapeutkinje Kristine Šimunić posjetilo je Zavičajni muzej Našice, te dvorac Pejačević. Kao i obično, sve je prošlo u izrazito dobrom raspoloženju, a nije nedostajalo niti plesa i pjesme!
ZADNJE OBJAVE
Konferencija: “Ljudska prava nemaju rok trajanja: Život u domu za starije i nemoćne”
U petak 8. prosinca 2017. godine u domu za starije osobe Centar u Klaićevoj 10 u Zagrebu održana je konferencija pod nazivom “Ljudska prava nemaju rok trajanja: Život u domu za starije i nemoćne”
Dramska radionica 2017: „Kroz zabavu i druženje do predstave“
U našem domu 07.12.2017., od 16.30 sati, počinje dramska radionica – „Kroz zabavu i druženje do predstave“, za polaznike treće životne dobi.
Postani polaznik kreativnog programa udruge KUK koji će se održavati u prostorijama doma u Klaićevoj.
Viroza u Domu na lokaciji Klaićeva 10
Zbog pojave viroze u Domu za starije osobe Centar, na lokaciji Klaićeva 10 poduzete su sve propisane mjere zaštite, te su do daljnjega zabranjene posjete oboljelim korisnicima, te svim korisnicima na stacionaru Doma.