Izlet u Našice
Korisnici Projekta gerontološki centar zabavili su se na izletu u Našice!
Izlet se održao u petak, 16.02.2018., a 48 korisnika uz pratnju fizioterapeutkinje Kristine Šimunić posjetilo je Zavičajni muzej Našice, te dvorac Pejačević. Kao i obično, sve je prošlo u izrazito dobrom raspoloženju, a nije nedostajalo niti plesa i pjesme!
ZADNJE OBJAVE
Izlet u Mariju Bistricu i Vinariju Micak
Na ovomjesečnom izletu spojeno je duhovno i svjetovno – u Mariji Bistrici su korisnici Projekta gerontološki centar obišli svetište, a nakon toga krenuli u posjet obližnjoj vinariji. Uz degustaciju vina, te sjajnu hranu, zapjevalo se i zaplesalo.
Pozivamo Vas na putopisna predavanja koja se održavaju srijedom od 16:30 do 17:30 sati prema sljedećem rasporedu u mjesecu travnju 2018.:
4.4.2018. Pamela Konjevod: SJEVERNI IRAK
11.4.2018. Željka Grbac: IRAN
18.4.2018. Lara Matić: KATAR
25.4.2018. Srđan Knežević: NEPAL
Čarolija darivanja
Zahvaljujući istoimenoj humanoj zajednici i blagodati suvremenih društvenih mreža, rođendani naših korisnika postali su zaista čarolija koja se pamti.