Izlet u Našice
Korisnici Projekta gerontološki centar zabavili su se na izletu u Našice!
Izlet se održao u petak, 16.02.2018., a 48 korisnika uz pratnju fizioterapeutkinje Kristine Šimunić posjetilo je Zavičajni muzej Našice, te dvorac Pejačević. Kao i obično, sve je prošlo u izrazito dobrom raspoloženju, a nije nedostajalo niti plesa i pjesme!
ZADNJE OBJAVE
Travanjski izlet u Rastoke
Divno vrijeme doprinijelo je tome da se Rastoke mogu doživjeti u punoj proljetnoj ljepoti! Istraživanje obližnjih slapova, špilja, rijeke napunilo nas je sjajnom, zdravom energijom!
Najdraži gosti
U četvrtak, 19.travnja, u posjet su nam, s Pantovčaka, došetali dječaci i djevojčice, polaznici Dječjeg vrtića Brat Sunce. Došli su zajedno sa svojim tetama i mamama.
Uz podršku i vođenje sestre Julijane, pjevali su i plesali, razdragano, umješno i spontano, kako to samo djeca znaju.
5.Travanjski susreti Vesna Parun
Po peti puta zaredom, u Domu Centar, u čast velike hrvatske pjesnikinje Vesne Parun, održani su među domski susreti pjesnika i recitatora iz svih gradskih i nekoliko gostujućih Domova za starije osobe.