Izlet u Našice
Korisnici Projekta gerontološki centar zabavili su se na izletu u Našice!
Izlet se održao u petak, 16.02.2018., a 48 korisnika uz pratnju fizioterapeutkinje Kristine Šimunić posjetilo je Zavičajni muzej Našice, te dvorac Pejačević. Kao i obično, sve je prošlo u izrazito dobrom raspoloženju, a nije nedostajalo niti plesa i pjesme!
ZADNJE OBJAVE
Savjetovalište
Kontinuirano učimo o specifičnostima demencija. Demencije su jedna od čestih promjena u starijoj životnoj dobi, a obzirom da utječu ne samo na pojedinca, nego i na njegovu čitavu okolinu, nužno je stalno učiti o demencijama, te o tome kako imati razumijevanja i kako pružiti podršku oboljelima.
Radionica irskog plesa
Polaznici Centra IDEM koji se redovito druže s našim stanarima, ovoga puta osmislili su plesnu radionicu.
Svjetski dan plesa
Plesna grupa Projekta gerontološki centar – „Žene iz sjene“ predstavila se na ovogodišnjem obilježavanju Svjetskog dana plesa u Kerempuhu.