Izlet u Našice
Korisnici Projekta gerontološki centar zabavili su se na izletu u Našice!
Izlet se održao u petak, 16.02.2018., a 48 korisnika uz pratnju fizioterapeutkinje Kristine Šimunić posjetilo je Zavičajni muzej Našice, te dvorac Pejačević. Kao i obično, sve je prošlo u izrazito dobrom raspoloženju, a nije nedostajalo niti plesa i pjesme!
ZADNJE OBJAVE
Bravo tihe djevojke!
Bravo sestre, njegovateljice, servirke, čistačice.! Mi Vam čestitamo, ponosni smo na vas. Vi ste nam osvjetlali obraz, dignuli moral, učvrstili zajedništvo, proširili slavu i reklamu diljem svijeta. Vi ovim ljudima uljepšavate dane, svaki trenutak, pokazujući i svijetu i Bogu da je služenje najuzvišenija ljudska radnja, da je zahvalnost visokomoralni čin.
Dani ponosa i slave
Predsjednik Upravnog vijeća Doma za starije osobe Centar, Zagreb Zoran Bahtijarević, dr. med., donedavni Ravnatelj Klinike za dječje bolesti Zagreb-Klaićeva, omiljeni liječnik i prijatelj svojih malih pacijenata, uz sve nabrojane titule, jedan je i od najcjenjenijih stručnjaka u stožeru naših Vatrenih.
Navijačka groznica u Domu Centar
U Domu Centar, 11.07.2018. je već od jutra zavladala navijačka groznica, koja se uz slavlje odužila do kasnih sati.