Izlet u Našice
Korisnici Projekta gerontološki centar zabavili su se na izletu u Našice!
Izlet se održao u petak, 16.02.2018., a 48 korisnika uz pratnju fizioterapeutkinje Kristine Šimunić posjetilo je Zavičajni muzej Našice, te dvorac Pejačević. Kao i obično, sve je prošlo u izrazito dobrom raspoloženju, a nije nedostajalo niti plesa i pjesme!
ZADNJE OBJAVE
„72 SATA BEZ KOMPROMISA“
Dana 20. listopada 2018. u sklopu međunarodnog projekta „72 sata bez kompromisa“ posjetile su nas volonterke koje su dio vremena provele u druženju s korisnicima, a nakon čega su odradile pravu malu radnu akciju bojanja rukohvata u domskom parku čime je vanjski prostor dobio dašak svježine.
XI. Domijada keramike
Kroz zajedničko druženje i prigodan program 23. listopada 2018. obilježili smo XI. Domijadu keramike.
Međunarodni dan starijih osoba
Dana 01. listopada 2018. proslavili smo Međunarodni dan starijih osoba! Naši korisnici su nakon svečanog programa i domjenka u Domu zajedno s djelatnicima krenuli na obilježavanje 15. Gerontološkog tuluma.