Izlet u Našice
Korisnici Projekta gerontološki centar zabavili su se na izletu u Našice!
Izlet se održao u petak, 16.02.2018., a 48 korisnika uz pratnju fizioterapeutkinje Kristine Šimunić posjetilo je Zavičajni muzej Našice, te dvorac Pejačević. Kao i obično, sve je prošlo u izrazito dobrom raspoloženju, a nije nedostajalo niti plesa i pjesme!
ZADNJE OBJAVE
Otvorena izložba slika od prešanog cvijeća umjetnice Marije Igaly
U srijedu, 14.studenog, u Galeriji Centar, svečano je, nastupom Domskog zbora i g. Jasne Novak, otvorena izložba slika od prešanog cvijeća, umjetnice Marije Igaly.
Koncert za harfu
I ovog tmurnog utorka, 13.studenog, dan su nam uljepšale harfistice Diana Grubišić Čiković, i njezine kćerke, Marta i Veronika.
Cirkus varijete
U okviru projekta „Cirkus varijete“, financiranog od strane Europskog socijalnog fonda, u našem Domu je uspješno završena prva u nizu radionica koje su provodili klaunovi-doktori iz Crvenih nosova i naši korisnici.